Poleć stronę znajomemu

Polecana strona: https://bip.igcz.poznan.pl/oferta-pracy/9-ar-2023-koordynator-ds-badan/

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane! Adres e-mail nieprawidłowy

* pola wymagane

Informacja została wysłana
Błąd wysyłania wiadomości

Generowanie pliku PDF

Pobierz
Błąd generatora pdf...
A+

[9/AR/2023] Koordynator ds. badań

Nr ogłoszenia: 9/AR/2023

Poznań, 05.10.2023 r.

Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu
ogłasza nabór na stanowisko
KOORDYNATOR DS. BADAŃ

Oferujemy ciekawą pracę, w stymulującym środowisku, na korzystnych zasadach zatrudnieniowych.

Zadania:

  • koordynacja wniosków o różnorodne projekty badawcze, zagraniczne i krajowe,
  • wyszukiwanie i udostępnianie pracownikom możliwości uczestnictwa w projektach,
  • pomoc w zakresie składania wniosków o realizację projektów badawczych,
  • pomoc w administrowaniu realizowanymi projektami,
  • współpraca z krajowym i regionalnym Punktem Kontaktowym,
  • współpraca z sekretariatem naukowym,
  • współpraca z firmą zewnętrzną świadczącą usługi Public Relations.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zasad funkcjonowania systemu finansowania nauki w kraju oraz w Unii Europejskiej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolności organizacyjne.

Warunki oferowane przez pracodawcę:

  • umowa o pracę na pełen etat,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze – do negocjacji,
  • premie uznaniowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazna atmosfera pracy.

Wykaz dokumentów, które należy złożyć:

  • CV,
  • podanie o przyjęcie do pracy,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie,
  • dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych (dostępna: Zgoda na przetwarzanie danych osobowych).

Termin składania dokumentów: 31.12.2023 r.

Dokumenty z dopiskiem „KOORDYNATOR DS. BADAŃ” należy kierować na adres:
Instytut Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań
lub na adres: wojciech.cieslinski@igcz.poznan.pl

Status sprawy Rozstrzygnięte
Forma składania ofert osobiście / listem poleconym / elektronicznie
Warunki zatrudnienia umowa o pracę
Data zakończenia 31.12.2023 16:00
Dane kontaktowe mgr Wojciech Cieśliński - wojciech.cieslinski@igcz.poznan.pl

Informacje o stronie ▾

Autor: Alicja Radajewska
Opublikował: Alicja Radajewska
Data ostatniej modyfikacji: 05.02.2024
Data publikacji: 06.10.2023
Liczba wyświetleń: 553

Data zmiany Opublikował Autor Data wytw. informacji
Wojciech Cieśliński Wojciech Cieśliński
Alicja Radajewska Alicja Radajewska