Poleć stronę znajomemu

Polecana strona: https://bip.igcz.poznan.pl/oferta-pracy/8-wc-2023-specjalista-w-zakladzie-patologii-molekularnej/

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane! Adres e-mail nieprawidłowy

* pola wymagane

Informacja została wysłana
Błąd wysyłania wiadomości

Generowanie pliku PDF

Pobierz
Błąd generatora pdf...
A+

[8/WC/2023] Specjalista w Zakładzie Patologii Molekularnej

Nr ogłoszenia: 8/WC/2023

Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu
zatrudni Specjalistę w Laboratorium zaawansowanego obrazowania
modeli tkankowych i komórkowych

Zakres obowiązków:

  1. Szkolenie i udostępnianie pracownikom naukowym sprzętu i technik mikroskopii konfokalnej wraz z modułami przyżyciowej analizy komórek,
  2. Obsługa Mikroskopu Sił Atomowych (po zapewnieniu przeszkolenia),
  3. Obsługa sprzętu do hodowli komórkowych typu organ-on-chip (po zapewnieniu przeszkolenia),
  4. Wykonywanie pomiarów elektrofizjologii komórek metodą patch-clamp (po zapewnieniu przeszkolenia),
  5. Opieka nad sprzętem, dbałość o utrzymanie stanu i parametrów technicznych sprzętu,
  6. Opcjonalna działalność naukowa i grantowa w oparciu o współprace oraz pomysły własne.

Wymagania:

  1. Wykształcenie biologiczne, biotechnologiczne, biofizyczne lub pokrewne,
  2. Tytuł zawodowy mgr/ mgr inż. lub stopień naukowy doktora /dr inż.,
  3. Uprzednie doświadczenie w pracy z co najmniej jedną z wymienionych wyżej technik (tj. mikroskopia konfokalna, mikroskopia sił atomowych, patch-clamp),
  4. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  5. Biegłość w obsłudze pakietu MS Office oraz oprogramowania specjalistycznego,
  6. Oczekiwana ogólna biegłość techniczna i organizacyjna (konieczność optymalizacji ustawień, organizacji pracy pracowni itp.).

Warunki oferowane przez pracodawcę:

  1. umowa o pracę na stanowisku badawczo-technicznym (możliwość zatrudnienia na stanowisku naukowym),
  2. pełen etat,
  3. konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze – do negocjacji,
  4. premie uznaniowe,
  5. możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia w zakresie eksperckim),
  6. przyjazna atmosfera pracy,
  7. miejsce wykonywania pracy: siedziba Instytutu Genetyki Człowieka PAN.

Dokumenty które należy złożyć:

  1. CV,
  2. podanie o przyjęcie do pracy,
  3. dokumenty potwierdzające wykształcenie,
  4. opcjonalnie dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (dostępna pod adresem: http://bip.igcz.poznan.pl/wp-content/uploads/2018/10/Zgoda-rekrutacja-Consent_for_the_processing.pdf).

Termin składania dokumentów upływa w dniu: przedłużenie do 16.02.2024 r.

Dokumenty z dopiskiem „core-lab” należy kierować na adres: Instytut Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań lub na adres: wojciech.cieslinski@igcz.poznan.pl

Status sprawy Rozstrzygnięte
Forma składania ofert osobiście / listem poleconym / elektronicznie
Warunki zatrudnienia umowa o pracę
Data zakończenia 16.02.2024 16:00
Dane kontaktowe wojciech.cieslinski@igcz.poznan.pl
Pliki do pobrania:

Informacje o stronie ▾

Autor: Wojciech Cieśliński
Opublikował: Wojciech Cieśliński
Data ostatniej modyfikacji: 12.03.2024
Data publikacji: 15.12.2023
Liczba wyświetleń: 853

Data zmiany Opublikował Autor Data wytw. informacji
Wojciech Cieśliński Wojciech Cieśliński