Poleć stronę znajomemu

Polecana strona: https://bip.igcz.poznan.pl/oferta-pracy/9-wc-2024-specjalista-ds-genotypowania-systemow-jakosci-i-biobankowania/

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane! Adres e-mail nieprawidłowy

* pola wymagane

Informacja została wysłana
Błąd wysyłania wiadomości

Generowanie pliku PDF

Pobierz
Błąd generatora pdf...
A+

[9/WC/2024] Specjalista ds. genotypowania, systemów jakości i biobankowania

Nr ogłoszenia: 9/WC/2024

Poznań, 12.07.2024 r.

Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu
ogłasza nabór na stanowisko
SPECJALISTY DS. GENOTYPOWANIA, SYSTEMÓW JAKOŚCI I BIOBANKOWANIA

Realizacja projektu pn.: „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Cyfrowej i Medycyny Precyzyjnej o specjalizacji w Kompleksowym Fenotypowaniu Chorób Cywilizacyjnych” w ramach grantu z Agencji Badań Medycznych (2023/ABM/02/00004).

I. Informacje ogólne

  1. Kandydat będzie zaangażowany w działalność IGC PAN związaną z tworzeniem i rozwojem platformy RCMC, w tym sekwencjonowanie materiału biologicznego, genotypowanie, biobankowanie i wdrażanie systemów jakości.
  2. Zakres obowiązków: przygotowanie bibliotek do sekwencjonowania, charakterystyka wyników, udział w udostępnianiu wyników na platformie IGCZ, wdrażanie systemów jakości w zakresie prowadzonych badań, wsparcie w biobankowaniu.
  3. Termin składania dokumentów: do 16.08.2024 r.
  4. Adres, na który należy składać dokumenty: osobiście lub listem poleconym z dopiskiem „Specjalista RCMC” w kadrach Instytutu Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań lub elektronicznie na adres: ewa.strauss@igcz.poznan.pl

II. Co oferujemy

  1. Zatrudnienie w rozpoznawalnej i rozwijającej się jednostce naukowej, skategoryzowanej w klasie jakości naukowej A.
  2. Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i stażu pracy.
  3. Pracę w młodym, pełnym zapału zespole prowadzącym badania na międzynarodowym poziomie.
  4. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju naukowego, w tym współprace krajowe i międzynarodowe, szkolenia, oraz wykłady naukowe poszerzające kompetencje zawodowe i wiedzę podstawową.

III. Wymagania stawiane kandydatom

  1. Stopień magistra lub doktora nauk biologicznych i medycznych, bioinformatyki lub pokrewnych.
  2. Doświadczenie w pracy w laboratorium.
  3. Znajomości technik biologii molekularnej, w tym tworzenia bibliotek do sekwencjonowania, metod badań proteomicznych, oceny ekspresji genów, profili metylacji, biomarkerów we krwi człowieka.
  4. Wiedza w zakresie podstaw analiz korelacji genotyp – fenotyp.
  5. Doświadczenie lub szkolenie w zakresie pracy z materiałem biologicznym lub w systemach jakości, w tym ISO 9001:2008.
  6. Mile widziane: znajomość metod statystycznych, analiza i wizualizacja danych w R oraz dorobek publikacyjny w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.
  7. Odpowiedzialność i samodzielność na zajmowanym stanowisku, umiejętność rozwiązywania problemów, wysoka motywacja do pracy w nauce.
  8. Biegłe posługiwanie się językiem polskim oraz angielskim w mowie i piśmie.

IV. Dokumenty które należy złożyć:

  1. CV.
  2. Podanie o przyjęcie do pracy.
  3. Dokumenty potwierdzające wykształcenie.
  4. Opcjonalnie dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego.
  5. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (dostępna: Zgoda na przetwarzanie danych osobowych).
Status sprawy Rozstrzygnięte
Forma składania ofert osobiście / listem poleconym / elektronicznie
Warunki zatrudnienia umowa o pracę
Data zakończenia 16.08.2024 16:00
Dane kontaktowe ewa.strauss@igcz.poznan.pl
Pliki do pobrania:

Informacje o stronie ▾

Autor: Wojciech Cieśliński
Opublikował: Wojciech Cieśliński
Data ostatniej modyfikacji: 26.08.2024
Data publikacji: 12.07.2024
Liczba wyświetleń: 284

Data zmiany Opublikował Autor Data wytw. informacji
Wojciech Cieśliński Wojciech Cieśliński