Poleć stronę znajomemu

Polecana strona: https://bip.igcz.poznan.pl/oferta-pracy/sekretarz-naukowy-2/

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane! Adres e-mail nieprawidłowy

* pola wymagane

Informacja została wysłana
Błąd wysyłania wiadomości

Generowanie pliku PDF

Pobierz
Błąd generatora pdf...
A+

Sekretarz naukowy

Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisko SEKRETARZ NAUKOWY.

Oferujemy ciekawą pracę, w stymulującym środowisku, na korzystnych zasadach zatrudnieniowych.

Zadania:

  • prowadzenie całokształtu prac związanych z obsługą administracyjną Międzynarodowych Studiów Doktoranckich przy Instytucie Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk,
  • nadzorowanie spraw związanych z ochroną danych osobowych (RODO),
  • prowadzenie zakładowego archiwum,
  • prowadzenie spraw związanych z dostępem do czasopism elektronicznych.
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i przedmiotów nietrwałych
  • współudział w przygotowaniu ankiety oceny parametrycznej Instytutu.
  • udział w pracach Sekretariatu Dyrektora,
  • zastępowanie sekretarki Dyrektora.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zasad funkcjonowania systemu finansowania nauki w kraju oraz w Unii Europejskiej,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolności organizacyjne, kreatywność, samodzielność i komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w instytucjach szkolnictwa wyższego i/lub nauki.

Wykaz dokumentów, które należy złożyć:

  • list motywacyjny,
  • CV,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie,
  • adresy dwóch osób referencyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz z załącznikiem nr 1 niniejszego ogłoszenia dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Termin składania dokumentów upływa w dniu 31.07.2018 r.

Dokumenty z dopiskiem „SEKRETARZ NAUKOWY” należy kierować na adres:
Instytut Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań
lub na adres: malgorzata.strecker@igcz.poznan.pl

Status sprawy Unieważnione
Forma składania ofert listem lub elektronicznie
Warunki zatrudnienia -
Data zakończenia 31.07.2018 16:00
Dane kontaktowe Dokumenty z dopiskiem „SEKRETARZ NAUKOWY” należy kierować na adres: Instytut Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań lub na adres: malgorzata.strecker@igcz.poznan.pl
Pliki do pobrania:

Informacje o stronie ▾

Autor: Alicja Jamrozy
Opublikował: Marcin Kęsikiewicz
Data ostatniej modyfikacji: 23.08.2018
Data publikacji: 19.07.2018
Liczba wyświetleń: 688

Data zmiany Opublikował Autor Data wytw. informacji
Marcin Kęsikiewicz Marcin Kęsikiewicz