Poleć stronę znajomemu

Polecana strona: https://bip.igcz.poznan.pl/oferta-pracy/oferta-pracy-sekretarz-naukowy-2/

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane! Adres e-mail nieprawidłowy

* pola wymagane

Informacja została wysłana
Błąd wysyłania wiadomości

Generowanie pliku PDF

Pobierz
Błąd generatora pdf...
A+

Oferta pracy: SEKRETARZ NAUKOWY

Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę osobę na stanowisko SEKRETARZ NAUKOWY.

Zadania:

  • Koordynacja aplikacji o różnorodne projekty badawcze, zagraniczne  i krajowe,
  • wyszukiwanie, udostępnianie i szkolenie pracowników w zakresie możliwości uczestnictwa  w projektach,
  • pomoc w zakresie składania wniosków o realizację projektów badawczych,
  • pomoc w administrowaniu realizowanymi projektami,
  • współpraca z krajowym i regionalnym Punktem Kontaktowym,
  • zastępowanie sekretarki Dyrektora.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zasad funkcjonowania systemu finansowania nauki w kraju oraz w Unii Europejskiej,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolności organizacyjne,
  • mile widziane umiejętności w zakresie Public Relations.

Wykaz dokumentów, które należy złożyć:

  • list motywacyjny,
  • CV,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie.

Termin składania dokumentów upływa w dniu 21.04.2017 r.

Dokumenty z dopiskiem sekretarz naukowy należy kierować na adres: Instytut Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań lub na adres: malgorzata.strecker@igcz.poznan.pl

Status sprawy Rozstrzygnięte
Forma składania ofert listownie, elektronicznie
Warunki zatrudnienia umowa o pracę, pełen etat
Data zakończenia 21.04.2017 00:00
Dane kontaktowe malgorzata.strecker@igcz.poznan.pl
Pliki do pobrania:

Informacje o stronie ▾

Autor: Monika Rusiłowska
Opublikował: Monika Rusiłowska
Data ostatniej modyfikacji: 04.05.2017
Data publikacji: 28.03.2017
Liczba wyświetleń: 784

Data zmiany Opublikował Autor Data wytw. informacji
Monika Rusiłowska Monika Rusiłowska