Poleć stronę znajomemu

Polecana strona: https://bip.igcz.poznan.pl/oferta-pracy/oferta-pracy-bioinformatyk/

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane! Adres e-mail nieprawidłowy

* pola wymagane

Informacja została wysłana
Błąd wysyłania wiadomości

Generowanie pliku PDF

Pobierz
Błąd generatora pdf...
A+

Oferta pracy: BIOINFORMATYK

Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę osobę na stanowisko BIOINFORMATYK.

Zadania:

  • projektowanie i tworzenie nowego oprogramowania informatycznego oraz technologii do analizy danych biologicznych,
  • prowadzenie badań i analiz danych biologicznych przy zastosowaniu narzędzi informatycznych,
  • katalogowanie informacji biologicznych i wyszukiwanie sekwencji genów w komputerowych bazach danych,
  • mapowanie genomu i analizowanie materiału genetycznego w celu określenia mutacji genów i chorób genetycznych przy pomocy markerów DNA,
  • przeprowadzanie badań i analiz (tzw. genotypowanie) służących do wyszukiwania genów odpowiedzialnych za choroby genetyczne,
  • modelowanie układów biologicznych,
  • projektowanie baz danych,
  • tworzenie programów użytkowych,
  • wprowadzanie danych,
  • aktywny udział w projektach badawczych,
  • wsparcie zespołu IT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( bioinformatyka, informatyka),
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • zdolności organizacyjne.

Wykaz dokumentów, które należy złożyć:

  • podanie
  • CV,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie.

Termin składania dokumentów upływa w dniu 31.10.2016 r.

Dokumenty z dopiskiem bioinformatyk należy kierować na adres: Instytut Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań lub na adres: malgorzata.strecker@igcz.poznan.pl

Status sprawy Rozstrzygnięte
Forma składania ofert listownie, elektronicznie
Warunki zatrudnienia umowa o pracę, pełen etat
Data zakończenia 31.10.2016 00:00
Dane kontaktowe malgorzata.strecker@igcz.poznan.pl
Informacje o stronie ▾

Autor: Monika Rusiłowska
Opublikował: Monika Rusiłowska
Data ostatniej modyfikacji: 09.11.2016
Data publikacji: 04.10.2016
Liczba wyświetleń: 749

Data zmiany Opublikował Autor Data wytw. informacji
Monika Rusiłowska Monika Rusiłowska