Poleć stronę znajomemu

Polecana strona: https://bip.igcz.poznan.pl/oferta-pracy/6-ar-2019-samodzielna-ksiegowa/

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane! Adres e-mail nieprawidłowy

* pola wymagane

Informacja została wysłana
Błąd wysyłania wiadomości

Generowanie pliku PDF

Pobierz
Błąd generatora pdf...
A+

[6/AR/2019] Samodzielna księgowa

Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu zatrudni osobę na

stanowisko SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Oferujemy ciekawą pracę, w stymulującym środowisku, na korzystnych zasadach zatrudnieniowych.

Opis stanowiska:

  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej,
  • Przeprowadzanie bieżącej kontroli finansowo-księgowej,
  • Prowadzenie rejestrów podatku VAT,
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • Branie udziału w tworzeniu sprawozdania finansowego na koniec roku,
  • Monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • Samodzielność, rzetelność i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość przepisów dotyczących podatków dochodowych, podatku VAT i ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgoda dostępna: http://bip.igcz.poznan.pl/wp-content/uploads/2018/10/Zgoda-rekrutacja-Consent_for_the_processing.pdf ).

Termin składania dokumentów upływa w dniu 06.09.2019r.

Dokumenty z dopiskiem „SAMODZIELNA KSIĘGOWA” należy kierować na adres:

Instytut Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań lub na adres: alicja.jamrozy@igcz.poznan.pl

Status sprawy Rozstrzygnięte
Forma składania ofert osobiście, listem poleconym lub elektronicznie
Warunki zatrudnienia
Data zakończenia 06.09.2019 16:00
Dane kontaktowe alicja.jamrozy@igcz.poznan.pl

Informacje o stronie ▾

Autor: Alicja Radajewska
Opublikował: Alicja Radajewska
Data ostatniej modyfikacji: 19.09.2019
Data publikacji: 23.08.2019
Liczba wyświetleń: 546

Data zmiany Opublikował Autor Data wytw. informacji
Marcin Kęsikiewicz Marcin Kęsikiewicz