Poleć stronę znajomemu

Polecana strona: https://bip.igcz.poznan.pl/oferta-pracy/11-mr-2021-sekretarka-naukowa-sekretarz-naukowy-instytutu-genetyki-czlowieka-polskiej-akademii-nauk/

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane! Adres e-mail nieprawidłowy

* pola wymagane

Informacja została wysłana
Błąd wysyłania wiadomości

Generowanie pliku PDF

Pobierz
Błąd generatora pdf...
A+

[11/MR/2021] Sekretarka naukowa / sekretarz naukowy Instytutu Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk

Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisko SEKRETARKA NAUKOWA / SEKRETARZ NAUKOWY.

Oferujemy ciekawą pracę, w stymulującym środowisku, na korzystnych warunkach zatrudnieniowych.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie całokształtu prac związanych z obsługą administracyjną Międzynarodowych Studiów Doktoranckich przy Instytucie Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk i Szkoły Doktorskiej,
  • nadzorowanie spraw związanych z ochroną danych osobowych (RODO),
  • prowadzenie spraw związanych z analizą publikacji pracowników Instytutu (bibliometria),
  • prowadzenie spraw związanych z dostępem do czasopism elektronicznych,
  • współudział w przygotowaniu ankiety oceny parametrycznej Instytutu,
  • udział w pracach Sekretariatu Dyrektora.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolności organizacyjne, kreatywność, samodzielność i komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w instytucjach szkolnictwa wyższego i/lub nauki.

Wykaz dokumentów, które należy złożyć:

  • list motywacyjny,
  • CV,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie.

 Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (dostępna pod adresem: http://bip.igcz.poznan.pl/wp-content/uploads/2018/10/Zgoda-rekrutacja-Consent_for_the_processing.pdf).

Termin składania dokumentów upływa w dniu: 03.11.2021 r.

Dokumenty z dopiskiem „SEKRETARZ NAUKOWY” należy kierować na adres: Instytut Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań lub na adres: monika.rusilowska@igcz.poznan.pl

Status sprawy Rozstrzygnięte
Forma składania ofert listem poleconym lub elektronicznie
Warunki zatrudnienia umowa o pracę
Data zakończenia 03.11.2021 16:00
Dane kontaktowe monika.rusilowska@igcz.poznan.pl

Informacje o stronie ▾

Autor: Monika Rusiłowska
Opublikował: Monika Rusiłowska
Data ostatniej modyfikacji: 19.11.2021
Data publikacji: 22.10.2021
Liczba wyświetleń: 527

Data zmiany Opublikował Autor Data wytw. informacji
Monika Rusiłowska Monika Rusiłowska